Chata Spálená

 

Chata Spálená sa nachádza v obci Zuberec a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Ubytovacie jednotky majú parketové podlahy, priestor na posedenie s TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským priestorom a súkromnú kúpeľňu. K vybaveniu patria aj mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica.

Horská chata ponúka aj terasu.

Na mieste môžete využívať gril a v blízkom okolí sa môžete venovať lyžovaniu.

Ubytovanie je vzdialené 36 km od mesta Nowy Targ a 46 km od obce Białka Tatrzanska. Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry, ktoré je od Chaty Spálená vzdialené 95 km.

detaily o ubytovaní

kontakt: +421 903 987 421

Štúdiá Správa TANAP-u

 

Ubytovacie zariadenie Štúdiá Správa TANAP-u sa nachádza v osade Vysoké Tatry – Štrbské Pleso v Prešovskom kraji neďaleko Štrbského plesa. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

V ubytovaní je k dispozícii TV s plochou obrazovkou, súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.

V okolí ubytovania sa hostia môžu venovať lyžovaniu.

Chodník korunami stromov je od apartmánu vzdialený 39 km. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Štúdiá Správa TANAP-u najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 25 km.

Podľa nezávislých hodnotení majú naši hostia túto časť destinácie Štrbské Pleso v obľube.

detaily o ubytovaní

kontakt: +421 903 987 421

Tri studničky

 

Ubytovacie zariadenie Tri studničky sa nachádza 14 km od Štrbského plesa a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Počas pobytu v apartmánoch môžu hostia oddychovať v záhrade alebo sa v okolí venovať lyžovaniu a cyklistike.

Aquapark Tatralandia je od ubytovania Tri studničky vzdialený 37 km a Demänovská ľadová jaskyňa je vzdialená 39 km. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, je vzdialené 34 km.

detaily o ubytovaní

kontakt: +421 903 987 421

Chata Dolný Smokovec Správa TANAP-u

 

Chata Dolný Smokovec Správa TANAP-u sa nachádza vo Vysokých Tatrách – Dolnom Smokovci, len 25 km od Chodníka korunami stromov a 40 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie je vzdialené 21 km od Štrbského plesa. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Táto horská chata má 2 spálne, kuchyňu a je vybavená TV s plochou obrazovkou.

Po dni strávenom pešou turistikou, lyžovaním alebo cyklistikou môžete oddychovať v záhrade alebo spoločenskej miestnosti.

Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k horskej chate najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 11 km.

detaily o ubytovaní

kontakt: +421 903 987 421