Aj múzeum a botanická záhrada sú LEGENDARIUM

Aj múzeum a botanická záhrada sú LEGENDARIUM

Cestujte s legendami a užite si Hravé leto v Prešovskom kraji. Navštívite krásne a tajomné lokality, miesta plné príbehov i zákutia, odkiaľ sa vám nebude chcieť ísť domov.

V súťaži pre deti a mládež od 0 do 18 rokov, ktorá potrvá do 3. septembra, si užijete množstvo výletov a dobrodružstiev. V prírode budete hľadať trezory s nálepkami, v zariadeniach a galériách získate súťažné pečiatky. Medzi „legendárne“ miesta patrí aj Múzeum TANAP-u a Expozícia tatranskej prírody, obe v Tatranskej Lomnici. Navyše budete súťažiť o skvelé ceny v záverečnom žrebovaní a tešia sa na vás aj odmeny za garantované hranice.

Ako sa môžete zapojiť?

  1. Zaobstarajte si brožúrku Legendarium – Hravé leto

Získate ju s prvou súťažnou pečiatkou v zapojených zariadeniach – teda aj v našom múzeu a botanickej záhrade.

  1. Zbierajte pečiatky

Spolu môžete získať až 40 rôznych pečiatok v 80 múzeách, hradoch, zveroparkoch a ďalších atrakciách. Keď v zariadení vyberajú vstupné alebo konzumné, pečiatku získate po uhradení poplatku. Pečiatky vám orazia do brožúry na stranu 39.

V našom múzeu a botanickej záhrade nájdeš pečiatku s názvom „Vysoké Tatry“

  1. Nájdite trezory s nálepkami

Na základe indícií v brožúre a na webe nájdete v pätnástich lokalitách Prešovského kraja trezory. Vždy sú umiestnené v prírode a ukrývajú v sebe súťažné nálepky skladajúce sa z dvoch častí. Súťažný ústrižok z nálepky si nalepíte na vyznačené miesto v brožúre na strane 38.

V našej lokalite vás bude sprevádzať Kvetuška.

Tešíme sa na vás!

Všetky podrobné informácie nájdete na:

WWW.LEGENDARIUM.INFO

LEGENDARIUM na Facebook-u

LEGENDARIUM na Instagrame